Telewizja internetowa, TV, radio online
Strona główna Dodaj link do TV Pobieralnia Program TV Kontakt Wrzesień 22 2018 08:10:17
Telewizja internetowa
Telewizja polska
Telewizja muzyczna
Telewizja sportowa
Telewizja eduk./inform.
Telewizja filmowa
Telewizja dla dzieci
Pozostałe stacje
Rozrywkowe Święta i Sylwester z Dodą w TVP2

Święta w telewizyjnej Dwójce będą przebiegać pod znakiem rozrywki. Stacja przygotowała wiele specjalnych świątecznych programów muzycznych i kabaretowych. W ostatni dzień roku największą atrakcją będzie sylwestrowy koncert z udziałem Dody.

Przed świętami - 21 grudnia 2007 roku - w telewizyjnej Dwójce świąteczny koncert "Pocztówka do Św. Mikołaja 2007". Głównym celem akcji jest wsparcie dla rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka. Podczas koncertu wystąpią m.in.: Małgorzata Ostrowska, Natalia Kukulska, Formacja Nieżywych Schabuff, Urszula, Bartek Wrona, Blue Cafe, Lady Punk, Marysia Sadowska, Ewelina Flinta, Tomek Makowiecki i Karolina Kozak.

Widzowie telewizyjnej Dwójki w ostatnim tygodniu 2007 roku mogą liczyć na specjalne, świąteczne wydania swoich programów – "Familiada", "Duże Dzieci", "Smaczne Go", "Europa da się lubić", "Wojciech Cejrowski – boso przez świat", "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza", "Podróże z żartem", "Szansa na sukces" czy "Mini szansa"...
Play The Game w TVN Gra

W niedzielę, drugiego grudnia 2007 roku w interaktywnej telewizji TVN Gra startuje nowy program skierowany przede wszystkim do sympatyków gier w telefonie komórkowym - "Play The Game".

"Play The Game" nadawany będzie w TVN Gra w niedzielne popołudnia o godzinie 17.30. Program ma związek z trwającym turniejem "Play the game tour", którego organizatorem jest multimedialna sieć Play .

Program przeznaczony będzie dla zaawanoswanych jak i początkujących graczy mobilnych gier. Fachowych porad odnośnie grania będą udzielać eksperci a o swojej pasji gry na komórkach będą opowiadać gwiazdy.

Źródło: media2.pl
Złote Przeboje stawiają na znane osoby

Radio Złote Przeboje rozpoczyna nadawanie audycji Jacka Cygana i Zbigniewa Hołdysa. Niebawem na antenie pojawią się także programy Marka Niedźwieckiego.


Jacek Cygan we wtorki o godz. 21.00 będzie gospodarzem audycji "Tekstylia", w której prezentowane będą największe przeboje wszechczasów – polskie i zagraniczne, a także inspiracje i kulisy powstania ich tekstów. W programie nie zabraknie także gości.

W Złotych Przebojach pojawi się też Zbigniew Hołdys, który poprowadzi audycję muzyczną "Hołdys Guru". W każdy czwartek o godz. 21.00 w programie będzie można usłyszeć najciekawsze wykonania przebojów i informacje o artystach.

Swoje audycje w rozgłośni będzie miał również Marek Niedźwiecki. Szczegóły na ich temat mają być ujawnione w najbliższy czwartek.

Źródło: medialink.pl
"Milionerzy" z Urbańskim od stycznia

Hubert Urbański znów poprowadzi w telewizji TVN teleturniej "Milionerzy", który w styczniu 2008 roku powróci na antenę stacji.


Hubert Urbański o swoim powrocie do TVN poinformował w finale "Tańca z gwiazdami". - Będę miał przyjemność prowadzenia „Milionerów” już od stycznia - powiedział Urbański.

W połowie listopada TVN zaczął przyjmować zgłoszenia do nowej edycji "Milionerów". Tym razem uczestnicy programu mają odpowiadać na 12 pytań, a nie jak wcześniej - na 15. Do ich dyspozycji będą trzy koła ratunkowe.

TVN emitował już "Milionerów" w latach 1999 - 2002. Wówczas gospodarzem teleturnieju był Hubert Urbański.

Źródło: medialink.pl
TVN szuka sobowtóra Dody

Doda wybierze dziewczynę, która wystąpi w jej najnowszym teledysku. Telewizja TVN ogłosiła w programie "Studio Złote Tarasy"...

że Doda poszukuje podobnej do niej osoby. Wkrótce odbędzie się casting. Jego zwyciężczyni weźmie udział w najnowszym teledysku artystki.

Laureatkę widzowie TVN poznają już w najbliższą niedzielę w paśmie "Studio Złote Tarasy". Wyboru dokona Doda. Jednocześnie TVN zaprzecza informacjom, jakoby Doda miała w planach prowadzenie swego autorskiego telewizyjnego show.

Program "Studio Złote Tarasy" emitowany jest w niedzielne popołudnia na antenie TVN.

Żródło: mediarun.pl
Rozgrywki Euro 2008 tylko na Polsacie

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w 2008 roku będziemy mogli oglądać jedynie na kanałach telewizji Polsat. Powód? Telewizji Polskiej nie udało się dojść do porozumienia z Polsatem.

Telewizja Polsat w specjalnym oświadczeniu poinformowała, że "mimo uzgodnienia warunków umowy dotyczących Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2008, z winy Telewizji Polskiej nie doszło do jej zawarcia. Oznacza to, że mecze Mistrzostw Europy 2008 nie będą transmitowane w TVP".

Transmisje ze wszystkich meczów Mistrzostw Europy 2008 będą dostępne na kanałach Telewizji Polsat.

Telewizja Polska w swoim oświadczeniu poinformowała, że "złożyła ofertę zakupu 15 spośród 31 spotkań za ponad połowę kosztów licencji. (...) Warunek ten nie został przyjęty przez TV Polsat, mimo że po podpisaniu umowy TV Polsat zachowałaby prawa do pokazywania wszystkich meczów w kanałach kodowanych: Polsat Sport i Polsat Sport Extra, w tym również z udziałem reprezentacji Polski. TVP otrzymała projekt umowy, który nie uwzględniał propozycji telewizji publicznej".

Żródło: media2.pl
Strona 4 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Radio
Radio ESKA
ESKA Rock
Radio ZET
RMF FM
RMF Maxxx
RMF Polskie Przeboje
RMF Polskie Disco
RMF Rock
RMF Polski Rock
RMF Love
RMF Classic
RMF Piosenka Literacka
RMF Dance
RMF Baby
RMF Hip hop
RMF Party
RMF Reggae
Radio WAWA
Radio Śląsk
Radio Silesia
Radio Plus
Radio Maryja
Polskie Radio 1
Polskie Radio 2
Polskie Radio 3
Polskie Radio dla Zagranicy
Radio dla Ciebie
RadioParty
TokSport
Puls Radio
Megastacja Rock
TechnoBase.FM
M2o
Disco Polo Radio
Megastacja Disco Polo
Tropicana FM
TOK FM
Złote Przeboje 80'
Fun radio
Polskie Radio Londyn
Radio Złote Przeboje
Roxy FM
Disco-Beatz
Russkoe Radio
ChroniX Aggression
Heavy Metal Attack
Bollywood Music Radio
Śmieszne Mp3
Przez telefon
Piosenki
Wpadki telewizyjne
Ostatnio dodane
TV 2
TV 1
CBBC
Hottest Cheerleaders
Puls 2
© 2007-2018 www.megawypas.pl

megawypas.pl nie jest autorem żadnych transmisji, przedstawia linki ogólnodostępne w sieci, na których strony potwierdziły legalność nadawania na własnej stronie. Nie mamy uprawnień ani możliwości weryfikacji nadawanych przez innych materiałów.