Telewizja internetowa, TV, radio online
Strona główna Dodaj link do TV Pobieralnia Program TV Kontakt Wrzesień 22 2018 08:12:24
Telewizja internetowa
Telewizja polska
Telewizja muzyczna
Telewizja sportowa
Telewizja eduk./inform.
Telewizja filmowa
Telewizja dla dzieci
Pozostałe stacje
TVP traci kolejną gwiazdę

Krzysztof Ziemiec, gospodarz wieczornego wydania 'Panoramy' w TVP2, odchodzi z Telewizji Polskiej. Jego nowym miejscem pracy będzie telewizja Puls.

- Z telewizją publiczną rozstaję się w zgodzie - mówi o swoim odejściu Krzysztof Ziemiec. - Zawdzięczam jej wiele miłych chwil, a przede wszystkim doświadczenie i wiedzę. O przejściu do Pulsu zadecydowała chęć uczestniczenia w nowym projekcie globalnego gracza na światowym rynku mediów, jakim jest Rupert Murdoch.

Nowy program Tatiany Okupnik i Macieja Kurzajewskiego

28. września na antenie TVP2 pojawi się show 'Gwiazdy tańczą na lodzie' w którym ludzie mediów będą rywalizować o tytuł najlepszego tancerza na lodzie. Kto wystąpi?


Główni uczestnicy programu to: Anna Popek z partnerem Filipem Bernadowskim, Olga Borys (Sławek Borowiecki), Marysia Sadowska (Roger Lubicz-Sawicki), Katarzyna Glinka (Łukasz Dzióbek), Ewa Sonnet (Łukasz Jóźwiak), Jarosław Kret (Sherri Kennedy), Przemysław Babiarz (Michaela Krutska), Przemysław Saleta (Agata Rosłońska), Zygmunt Chajzer (Aleksandra Kauc), Rafał Mroczek (Aneta Kowalska). Ich partnerzy to profesjonalni łyżwiarze, medaliści Mistrzostw Polski i Europy oraz uczestnicy Igrzysk Olimpijskich.

TVP2 przewidziała jeszcze jedenaste miejsce w programie. O tym, kto je zdobędzie, przekonamy się w pierwszym odcinku. Walczą oto cztery pary: Piotr Zelt (Agnieszka Dulej), Ewelina Serafin (Michał Więcek), Beata Sadowska (Sławomir Janicki), Cristina Bien (Maciej Lewandowski).

Program poprowadzą Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski.
Wielki Brat ciągnie Czwórkę

Nowa edycja Big Brothera poprawia wyniki TV4. Codzienne programy emitowane po godzinie 20.00 oglądało w ubiegłym tygodniu średnio 843 tys. widzów, dając kanałowi 5,42 proc. udziału w rynku.


Najchętniej oglądany był dotychczas pierwszy Ring na żywo, inaugurujący program. Jego drugą część widziało 1, 36 mln widzów (9, 02 proc. udziału). Najsłabszy wynik osiągnął program z poniedziałku 3 września ( 512 tys. widzów, 3, 16 proc. udziału), wynika z danych przygotowanych dla Wirtualnemedia.pl przez AGB Nielsen Media Research.

Strona 8 z 8 << < 5 6 7 8
Radio
Radio ESKA
ESKA Rock
Radio ZET
RMF FM
RMF Maxxx
RMF Polskie Przeboje
RMF Polskie Disco
RMF Rock
RMF Polski Rock
RMF Love
RMF Classic
RMF Piosenka Literacka
RMF Dance
RMF Baby
RMF Hip hop
RMF Party
RMF Reggae
Radio WAWA
Radio Śląsk
Radio Silesia
Radio Plus
Radio Maryja
Polskie Radio 1
Polskie Radio 2
Polskie Radio 3
Polskie Radio dla Zagranicy
Radio dla Ciebie
RadioParty
TokSport
Puls Radio
Megastacja Rock
TechnoBase.FM
M2o
Disco Polo Radio
Megastacja Disco Polo
Tropicana FM
TOK FM
Złote Przeboje 80'
Fun radio
Polskie Radio Londyn
Radio Złote Przeboje
Roxy FM
Disco-Beatz
Russkoe Radio
ChroniX Aggression
Heavy Metal Attack
Bollywood Music Radio
Śmieszne Mp3
Przez telefon
Piosenki
Wpadki telewizyjne
Ostatnio dodane
TV 2
TV 1
CBBC
Hottest Cheerleaders
Puls 2
© 2007-2018 www.megawypas.pl

megawypas.pl nie jest autorem żadnych transmisji, przedstawia linki ogólnodostępne w sieci, na których strony potwierdziły legalność nadawania na własnej stronie. Nie mamy uprawnień ani możliwości weryfikacji nadawanych przez innych materiałów.